Mycie detailingowe

PROFESJONALNA KOSMETYKA AUT
NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Czyste, zadbane i błyszczące auto to wizytówka. Nieprawidłowo przeprowadzane mycie auta, np. w myjniach automatycznych, może wpływać na pojawienie się różnorodnych uszkodzeń, takich jak zarysowania czy zmatowienia. Natomiast prawidłowo wykonane mycie detailingowe zapewni spektakularny wygląd, przy jednoczesnym bezpieczeństwie dla powierzchni lakierniczej Twojego auta.

 

Bezpieczne mycie detailingowe

Oferowana przez nas usługa mycia detailingowego jest procesem wieloetapowym – skupiamy się na usunięciu wszystkich nieczystości, nawet najgłębszych osadów, z lakieru, felg i szyb. Dzięki użyciu miękkich akcesoriów, wody o odpowiednio niskiej twardości oraz przede wszystkim profesjonalnych preparatów o neutralnym pH, nasza usługa mycia detailingowego jest całkowicie bezpieczna dla Twojego samochodu. Należy pamiętać, że stosowanie zamienników kosmetyków pielęgnacyjnych może przynieść niepożądane rezultaty. Używane produkty powinny być dedykowane specjalnie dla danego typu usługi.

 

Przygotowanie auta do sprzedaży

Każde używane auto posiada defekty estetyczne, mogące odstraszyć potencjalnych nabywców. Prawidłowo dobrane do konkretnego przypadku zabiegi: mycie detailingowe, pranie i pielęgnacja wnętrza oraz polerowanie lakieru, pozwolą wydobyć walory wizualne pojazdu i co za tym idzie – podniosą wartość rynkową auta. Czysty, błyszczący i zadbany samochód znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagających kierowców. Koszt usługi waha się od 300 do 1200 zł.

 

Zobacz ile kosztuje mycie detailingowe w naszym studio w Warszawie

Mycie detailingowe uzależnione jest od wielkości auta – od 60 zł. do 120 zł. Zapraszamy na bezpłatną wycenę i do skorzystania z naszej oferty.

 

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi