Powłoki ceramiczne

PROFESJONALNA KOSMETYKA AUT
NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Czym jest powłoka ceramiczna?

Powłoka ceramiczna jest bardzo skuteczną formą zabezpieczenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych auta przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Powłoką ceramiczną możemy zabezpieczyć:

  • lakier,
  • elementy plastikowe zewnątrz,
  • szyby,
  • lampy,
  • tapicerkę skórzaną.

Preparaty zabezpieczają auta na okres od 2 do 5 lat – ich trwałość jest więc o wiele większa niż tradycyjnego wosku, który utrzymuje się na lakierze zazwyczaj od 1 do 6 miesięcy . Dobre powłoki ceramiczne nakładane są tylko przez studia detailingowe i ich koszt waha się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych.

Nakładanie powłok ceramicznych w Warszawie

Powłoki ceramiczne chronią lakier przed zarysowaniami oraz dzięki właściwościom hydrofobowym ułatwiają pielęgnację auta poprzez odpychanie wody oraz zanieczyszczeń.
Bonart Detailing to certyfikowane studio detailingowe jednych z najlepszych na rynku powłok ceramicznych Q-Glym, dostępnych tylko dla autoryzowanych detailerów. Innowacyjna technologia powłok tej firmy czyni je liderami na rynku tego typu preparatów. Dzięki nim na samochodzie będzie osadzało się znacznie mniej zabrudzeń, lakier będzie chroniony przed powstawaniem rys. Wizualnymi atutami powłok ceramicznych są ich właściwości pogłębiające kolor lakieru oraz szklistość nadaną karoserii. Dodatkowo, zastosowanie odpowiednich preparatów wpłynie na to, że mycie auta będzie łatwiejsze i mniej czasochłonne. Gwarantujemy piękny wygląd lakieru, ochronę przed promieniami UV i warunkami atmosferycznymi oraz wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia.

Jak myć auto z powłoką ceramiczną?

Mycie zabezpieczonego powłoką ceramiczną auta nie różni się bardzo od zwykłego mycia  samochodu. Jednak w trosce o pełne bezpieczeństwo należy pamiętać, że najlepszy efekt przyniesie mycie w odpowiednich myjniach ręcznych i studiach detailingowych oraz stosowanie profesjonalnych i dedykowanych preparatów o neutralnym pH.

Nie sposób nie wspomnieć, że ważnym etapem jest odpowiednia konserwacja powłoki dedykowanymi do tego środkami, już po usunięciu wszelkich zabrudzeń. Należy przeprowadzać ją co najmniej raz na pół roku. W naszym studio detailingowym raz do roku przeprowadzimy bezpłatny przegląd nałożonej na Twój samochód powłoki. Zapraszamy!

Cena i czas nakładania powłoki ceramicznej

Zabezpieczenie lakieru samochodowego poprzez wykorzystanie powłoki ceramicznej zajmuje nam zazwyczaj od 2 do 3 dni. Cena powłoki ceramicznej w naszym studio detailingowym zaczyna się od 1400 zł. Koszt może wydawać się wysoki, jednakże warto zainwestować – dzięki tej usłudze auto jest non stop zabezpieczone przed różnymi uszkodzeniami. Jest to świetne dopełnienie korekty lakieru, jak również bardzo dobre rozwiązanie dla nowych aut prosto z salonu.

 

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi