Realizacje

PROFESJONALNA KOSMETYKA AUT
NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji

FORD MUSTANG GT 5.0

Piękny, czerwony, szybki i dziki - Ford Mustang GT 5.0. Właściciel od razu po zakupie przywiózł do nas Mustanga na komplet zabezpieczeń ceramicznych.

Czytaj dalej...

BMW 3 F30

Rodzinne kombi z napędem na 4 koła i całkiem mocnym silnikiem 2.8 przyjechało do naszego studia na usługę renowacji lakieru oraz kompleksowe zabezpieczenie ceramiczne

Czytaj dalej...

FORD MONDEO

Odwiedziło nasze studio detailingowe ciekawe Mondeo. Bardzo doinwestowany Ford generuje 370KM oraz 580 Nm. Po wszystkich zabiegach mechanicznych przyszła pora na te wizualne.

Czytaj dalej...

MERCEDES S63 AMG

Mercedes S63AMG - nowa luksusowa S klasa w najmocniejszym wydaniu przyjechała do nas po najlepsze zabezpieczenie ceramiczne

Czytaj dalej...

BMW X5 F15

Kolejne nowe auto z salonu - tym razem BMW X5. SUV otrzymał cały pakiet zabezpieczeń z zewnątrz, oraz zabezpieczenie elementów skórzanych wewnątrz.

Czytaj dalej...

BMW 3 E90

Ostatnio powierzane w nasze ręce są głównie nowe auta, ale uwielbiamy dbać o wszystkie, szczególnie o te kilku letnie, przy których można się napracować! Przedstawiamy poniżej oczko w głowie jednego z naszych klientów - BMW 3 E90

Czytaj dalej...

AUDI A6 S-LINE

Nowe, świeżo odebrane z salonu Audi A6 przyjechało do nas na kompleksowe zabezpieczenie ceramiczne!

Czytaj dalej...

PORSCHE 911 GT3

Porsche 911 GT3 zakupione do prywatnej kolekcji, sprowadzone z Japonii. Przyjechało do nas na pełną trzy etapową korektę lakieru oraz zabezpieczenie 2 letnią powłoką ceramiczną.

Czytaj dalej...

MERCEDES GLK

Bardzo zadbany Mercedes odwiedził nasze studio detailingowe w celu odświeżenia auta po zimie i przygotowania do sezonu letniego

Czytaj dalej...

FORD FOCUS ST

Ford Focus ST trafił do nas na pełną korektę lakieru oraz zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczna. Powłoka lakiernicza była niestety już bardzo zniszczona, ale po 3 etapowej korekcie lakieru odzyskała stan salonowy.

Czytaj dalej...

BMW 5 – ŚLUB

Na wyjątkowy dzień proponujemy wyjątkowe rozwiązania. Kompleksowo przygotowujemy auta dla nowożeńców!

Czytaj dalej...

JAGUAR F-PACE

Nowy Jaguar prosto z salonu trafił do nas na 5 letnie zabezpieczenie powłokami ceramicznymi.

Czytaj dalej...

MAZDA 6

Mazdy ze względu na swój lakier który jest bardzo kiepskiej jakości oraz rysuje się od samego patrzenia wymagają specjalnej opieki. Właściciel tej Mazdy zdecydował się na jedno etapowe polerowanie lakieru wraz z zabezpieczeniem twardym woskiem

Czytaj dalej...

CITROEN BL-11

Piękny klasyczny Citroen Traction Avant (BL11) przeszedł u Nas małą renowacje. Auto oprócz występowania w filmach oraz różnych imprezach wozi młode pary do ślubów.

Czytaj dalej...

MERCEDES C

Właściciel podczas malowania pistoletem parkanu przy okazji pomalował swojego Mercedesa. Całe auto było pokryte "odkurzem" - lakier, szyby, felgi... na szczęście nie ma rzeczy niemożliwych i uratowaliśmy C-klasę

Czytaj dalej...

SUBARU IMPREZA WRX STI

Rajdowa legenda w najnowszym wydaniu - Subaru Impreza WRX STI. Naszym zadaniem było odświeżenie lakieru oraz zabezpieczenie twardym woskiem.

Czytaj dalej...

JAGUAR XF-R

Piękny czerwony Jaguar w najmocniejszej wersji XFR odwiedził nasze studio w celu przywrócenia stanu salonowego! Po zakończonej usłudze dostarczyliśmy auto pod dom klienta.

Czytaj dalej...

TOYOTA SUPRA MKIII

Klasyczna Toyota Supra MKIII 3.0Turbo przyjechała do Nas na komplet zabiegów renowacyjnych. Dzięki naszej pracy zyskała drugą młodość.

Czytaj dalej...

LEXUS IS 250

Lexus przyjechał do Nas aż z Białegostoku na wykonanie usługi renowacji lakieru oraz zabezpieczenie powłoki lakierniczej twardym woskiem.

Czytaj dalej...

Fiat 500 Abarth

Mały, ale wariat! - Fiat 500 Abarth. Otrzymał od właścicielki pełną korektę lakieru oraz został zabezpieczony powłoką ceramiczną na okres 2 lat!.

Czytaj dalej...

BMW E36

Bardzo zadbane BMW E36 przyjechało do Nas na pakiet zabiegów odświeżających oraz zabezpieczających auto przed warunkami zimowymi.

Czytaj dalej...