Renowacja tapicerek

PROFESJONALNA KOSMETYKA AUT
NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Elementem wnętrza najbardziej narażonym na zużycie są bez wątpienia fotele samochodowe. Po dłuższym okresie użytkowania często możemy zaobserwować uszkodzenia tapicerki, takie jak: przetarcia, dziury czy odbarwienia. Należy pamiętać, że skóra musi być odpowiednio konserwowana, aby była odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarazem zachowała odpowiedni kolor. Jeśli chcesz, aby ktoś profesjonalnie zajął się naprawą foteli samochodowych w Twoim aucie – zapraszamy do naszego studia.

 

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki

Usługę zaczynamy od czyszczenia tapicerki skórzanej i usunięcia przetarć oraz wszelkich plam. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków samochodowych niemieckiej firmy COLOURLOCK. Są to preparaty najwyższej jakości, używane w fabrykach m.in. Bentleya, Porshe i Audi, które pozwalają nam na doprowadzenie tapicerki skórzanej niemalże do stanu fabrycznego. Jesteśmy również w stanie całkowicie zmienić kolor skóry w Twoim aucie.
Na życzenie klienta wykonujemy również wymianę rozdartych elementów tapicerki skórzanej oraz materiałowej, możliwe jest również obszycie całych elementów jak fotele, boczki czy kierownica.
Renowacja tapicerki samochodowej jest zabiegiem trwałym, a jej efektem są fotele, boczki i podłokietniki doprowadzone do niemal idealnego stanu.

 

Naprawa tapicerki materiałowej

Nie tylko tapicerka skórzana ulega uszkodzeniom. Materiał na fotelach i kanapie może ulec przetarciom. Natomiast niestosowanie dywaników samochodowych skutkuje zniszczeniem tapicerki pod nogami. Wszystkie te uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić. Zadzwoń lub przyjedź, a znajdziemy rozwiązanie dla Twojej zniszczonej tapicerki materiałowej.

 

Ile kosztuje i jak długo trwa renowacja tapicerki samochodowej w naszym studio detailingowym?

Czas realizacji usługi to zazwyczaj od 1 do 5 dni. Przedstawiamy poglądowe ceny usługi, jednakże należy pamiętać, że koszt ustalony zostanie indywidualnie.

  • Fotel – 600 zł.
  • Kanapa – 800 zł.
  • Kierownica – 200 zł.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny, jak również do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami.

 

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi