Zmiana koloru auta

PROFESJONALNA KOSMETYKA AUT
NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE

Oklejanie auta folią to w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne rozwiązanie pozwalające na zmianę koloru samochodu. Istnieje wiele poradników jak w zaciszu domowym samodzielnie okleić swoje auto. Należy jednak pamiętać, że tego typu zabieg powinien być wykonany z wielką precyzją i przy użyciu profesjonalnych narzędzi. W innym wypadku może to wyglądać po prostu nieestetycznie.

Oddając auto w nasze ręce możesz mieć pewność, że w należyty sposób podejdziemy do zmiany koloru Twojego samochodu. Oferujemy wiele kolorów folii, również carbon czy folie matowe. Wykorzystywane przez nas folie są bardzo trwałe i przy odpowiednim traktowaniu mogą posłużyć wiele lat.

Oprócz całościowego oklejania samochodu możemy zaproponować wyklejanie wzorów – zgodnie z Twoim życzeniem. Jako pasjonaci motoryzacji, podejmiemy się każdego trudnego zadania.

 

 Zdejmowanie foli z auta

 

 Jeśli stwierdzisz, że wybrana aplikacja już Ci się nie podoba i zechcesz zmienić ją na inną lub powrócić do fabrycznego koloru auta – nie będzie z tym najmniejszego problemu. Zaleca się jednak, aby folia była zdjęta przed końcem gwarancji, wskazanej przez producenta, zwykle 5-7 lat – po jej przekroczeniu, usunięcie może być trudniejsze.

W naszym studio na warszawskim Ursynowie korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod i odpowiednich narzędzi, które minimalizują możliwości uszkodzenia karoserii. Usuwamy folię  zupełnie bezpieczne, bez szkód dla oryginalnego lakieru.

 

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi

Przed wykonaniem usługi

Po wykonaniu usługi